Folklorní soubor

FOLKLORNÍ FESTIVAL CHODNÍČKY K DOMOVU V OPAVĚ

PROGRAM FESTIVALU

pátek 6. září

15.30 hod. – průvod městem všech zúčastněných souborů (Ostrožná ul., Horní náměstí, Dolní náměstí)

16.00 – 20.00 hod. festivalový program na Dolním náměstí. V programu se představí folklorní soubor Polisianochka z ukrajinského města Rovno, soubor Mosor z chorvatského města Gata, soubor Strzecha z polské Ratiboře, soubor Szöttes z Bratislavy, národopisného souboru Bejatka ze Štítiny. Samozřejmě, že nebudou chybět také opavské folklorní soubory Úsměv, Vrtek a Ischias za doprovodu cimbálových muzik opavské ZUŠ a SVČ Opava.(v případě deště opavské Kino Mír)

sobota 7. září

9.30 – 12.00 hod. – festivalový program na Dolním náměstí. V programu se představí soubor Polisianochka z ukrajinského města Rovno, soubor Mosor z chorvatského města Gata, soubor Strzecha z polské Ratiboře, soubor Szöttes z Bratislavy, soubor Haná z Přerova, Slezský souboru Heleny Salichové z Ostravy.

15.00 hod. – festivalový program v příjemném prostředí zahrady Střediska volného času Opava (Jaselská ul.). V programu se představí domácí a zahraniční soubory… Vstupné dobrovolné. V průběhu akce bude zajištěno folklorní občerstveni, lidový jarmarka a výtvarné dílničky pro děti.

Více zde: https://folklor.webnode.cz/pravidelne-akce/chodnicky-k-domovu/a34-rocnik-2019/

 

 

 

Copyright Haná Přerov - 2019